9202 Мирисна крема, 30мл - 453 денари

СОСТАВ:

Парфемска крема од растително потекло, која содржи благ мирис на Тесар.

Не содржи алкохол, па со самото тоа ја негува кожата и трае подолго од стандардните парфеми, бидејќи помалку испарува.

Заменува 100мл парфем.

ДЕЈСТВО:

  • го ублажува потењето
  • во целост го неутрализира мирисот на потта

НАЧИН НА УПОТРЕБА:

Кремата се нанесува на пулсирачки места во тенки слоеви на чиста и сува кожа.

Доколку имате прашање во врска со производот, или сакате да го нарачате, пополнете ја формата  

со оставање на вашата е-пошта се согласувате повремено да добивате известувања од Лимес MK
ако нарачувате производ, ве молиме доколку сакате побрза комуникација, оставете телефонски број во порака (не е задолжително, оставате по ваша желба и ќе биде искористен за комуникација поврзана исклучиво со лимес производите). Доколку порачате производ, ќе ве исконтактира член на Лимес од мрежата на тим лидерот Билјана Анчевска за да се договорите околу начинот на достава.